BootstrapDialog.show({ title: 'متن توافق نامه', draggable: true, closeByBackdrop: true, size: BootstrapDialog.SIZE_WIDE, type: BootstrapDialog.TYPE_DEFAULT, message: '

برای استفاده از هر یک از سرویس‌های OES شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر می‌باشید. پیشنهاد می شود که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که صفحه قوانین به صورت دوره‌ای و بر اساس شرایط تغییر می‌کند، بناربراین پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه بفرمایید.

از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانين جاری ايران، مشمول عنوان جرم می‌شود پرهيز کنید.

حداقل سن قانونی برای استفاده از پلان های OES ۱۸ سال است.

ارجاع و باز پس گیری مبلغ پلان خریداری شده به دلیل هزینه های انجام شده برای دامنه، ssl و هزینه یک ماه اکانت، امکان پذیر نمیباشد.

OES میتواند هزینه های پلان ها را با توجه به هزینه ها برای تمدید سال بعد افزایش دهد. همچنین OES تلاش می کند این افزایش ها به صورت حداقلی اتفاق بیفتد.

از درج هرگونه محتوا که بر خلاف عفت عمومی و يا هنجارهای متعارف جامعه باشد، و يا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی اديان قانونی ياد شده در قانون اساسی بشود، خودداری کنید.

از درج هر گونه محتوا که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين شود ممانعت کنید.

مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و متونی که در فروشگاه خود استفاده می کنید به عهده صاحب فروشگاه می‌باشد. توجه کنید که رعایت نکردن قوانین موجب بسته شدن فروشگاه و حساب کاربری خواهد شد. درصورت نیاز به اطلاع‌رسانی و هشدار، تیم پشتیبانی OES از طریق پست الکترونیک یا شماره تماس وارد شده با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

در شرایط اضطراری مانند جنگ، زلزله، طوفان و بلایی طبیعی که باعث خرابی سرور ها می شود OES هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن اطلاعات فروشنده ندارند. همچنین OES همواره تلاش میکند با بهترین کیفیت خدمات خود را عرضه نماید.

مسئولیت حقوقی هرگونه محتوایی که در سرویس‌های OES استفاده کنید متوجه کاربر می‌شود و سایت OES هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای فروشگاه‌ها نمی‌پذیرد.

OES حق دارد در صورت نیاز در هر زمان سرویس های رایگان خود را تغییر دهد و یا لغو کند.

در صورت مغایرت محتوای فروشگاه با قوانین جمهوری اسلامی ایران، OES میتواند محتوای مجرمانه و یا در صورت نیاز فروشگاه متخلف را حذف کند.

مسئولیت تمامی فایل‌های آپلود شده روی فروشگاه و خدمات در حال ارائه بر عهده صاحب فروشگاه می‌باشد و OES هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

OES حق دارد در صورت نیاز، فایل و یا خدمت ارائه شده در فروشگاه های رایگان را بر اساس تشخیص خود، حذف یا غیرفعال نماید.

 

', buttons: [{ label: ' موافقم ', icon: 'fa fa-check', cssClass: 'btn-default btn-light', action: function(dialogRef) { dialogRef.close(); } }] });